Ledelse og ansatte

Ledelsen:

Rektor: Vibeke Saltnes Olsen
vibeke.saltnesolsen@ude.oslo.kommune.no

Inspektør: Heidi Skarprud
heidi.skarprud@ude.oslo.kommune.no

Administrativ leder: Nina Gruer Rojano 
nina.rojano@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjon:

Konsulent/IKT ansvarlig: Sara El Farri 
sara.el farri@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer: Henrik Raustøl
henrik.raustol@ude.oslo.kommune.no

Driftsleder: Jimmy Lundell
jimmy.lundell@ude.oslo.kommune.no 

 

Aktivitetsskolen:

AKS-leder : Ann-Iren Male:
ann-iren.male@ude.oslo.kommune.no

Baseleder 1.og 2 .trinn: Kristin Emilie Gudbrandsen
krgua010@osloskolen.no

Baseleder 3. og 4. trinn: Karine Haraldsen
karine0209@osloskolen.no