Ledelse og ansatte

Ledelsen:

Rektor: Vibeke Saltnes Olsen
vibeke.saltnesolsen@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor: Eirik Aarsæter
eirik.aarsaether@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør: Margareth Nilsen
margareth.nilsen@ude.oslo.kommune.no

Administrativ leder: Nina Gruer Rojano 
nina.rojano@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjon:

Konsulent/IKT ansvarlig: Sara El Farri 
sara.el.farri@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer: Henrik Raustøl
henrik.raustol@ude.oslo.kommune.no

Driftsleder: Jimmy Lundell
jimmy.lundell@ude.oslo.kommune.no 

 

Aktivitetsskolen:

AKS-leder og baseleder 3.og 4 .trinn : Ann-Iren Male
ann-iren.male@ude.oslo.kommune.no

Baseleder 1. og 2. trinn: Karine Haraldsen
karine0209@osloskolen.no